Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok rosszul folyton?

Miért vagyok rosszul folyton?

Figyelt kérdés
Elmegy az erőm,hányok,szédülök,hányingerem lesz és nem tudok állni mert az ájulás kerülget... ha leülök és összegörnyedek akkor jobb lesz,de ha álok akkor simán elájulok mert nem tudom magam megtartani annyira elmegy az erőm! Mitől lehet ez? Egyik percről a másikra leszek ilyen rosszul! Volt már hogy ez miatt elájultam csak akkor nem mentem orvoshoz mert nem tartottam fontosnak! de már egyre többszőr van ez. És mielőtt belém kötne valaki h miért nem megyek orvoshoz,annak annyit mondok h nem szeretek menni...nem vagyok az a tipus hogy valami van akkor már egyből futok az orvoshoz! Legyen szép napotok!
2019. máj. 18. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kölyök, hát mi az istennek gondolod, hogy bármilyen betegséged van, az magától vagy a gyakorikérdések közönségétől elmúlik? Bármilyen bajod lehet a pánikbetegségtől az epekövön át a daganatig! Szerinted minek tanulnak az orvosok kb 10 évet, ha 2 sorból meg lehetne állapítani! Nincs neked anyád? Nem tartottad fontosnak. Dehogynem, különben nem írnád ide se a kérdést. "Ha valami van, akkor egyből futok az orvoshoz". Hát itt már rég nincs szó egyből-ről! "Nem szeretek orvoshoz menni." Szerinted van olyan ember 1-2 hipochonderen kívül, aki szeret? Nem kedvtelésből megyünk orvoshoz, hanem hogy megtudjuk, mi a problémánk, és megszűnjön!
2019. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két opciód van:

Orvos vagy jósnő

2019. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor eleve feleslegesen írtad ki a kérdésedet is.
2019. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De tudtam hogy ilyen válaszok fognak csak jönni...nem értem hogy miért kell ennyire ilyennek lenni az embereknek...egy rohadt kérdést tettem fel! Nem kell egyből belekötni! Ha nem tudsz "segíteni" akkor menj tovább lécives!!!
2019. máj. 18. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Magadon segíts úgy, hogy orvoshoz mész! Ne halogasd! Nincs mire várni! Kérj meg egy családtagot vagy barátot, hogy kísérjen el.
2019. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami súlyos betegséged van sajnos. Ezt így nehéz megtippelni. Lehet akár epekő, vérképzőszervi zavar, leukémia, vese, hasnyálmirigy probléma, vagy akár más is. Ha továbbra is lesz ilyen, akkor szerintem mond el a szüleidnek. Ők tudnak segíteni neked.
2019. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!