Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás után...

Petefészek gyulladás után mikor lehet strandra menni? (Több lent)

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja volt egyoldali petefészek gyulladásom, szedtem antibiotikumot, de a biztonság kedvéért 2hete visszamentem a nőgyógyászomhoz, aki még egy minimális gyulladást állapított meg, kaptam antibiotikumot és kétféle gyulladáscsökkentőt. Egy hete fejeztem be a gyógyszerek szedését. Kérdésem az lenne, hogy mikor lehet strandra menni? Nagyon óvatos vagyok, nem akarok visszaesni, csak kíváncsi vagyok, mennyi időnek kell eltelnie, míg "biztonságosan" mehetek ilyen helyekre is. Hallottam a fürdőruha cserélgetésről is, nem tudom mennyire használ. Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. máj. 29. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Petésnek a fészke gyulladása után? Két hét múlva de nincs indián csobbanás (törökülésben seggre) egy ideig :-)
2019. máj. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!