Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor erdemes...

Szerintetek mikor erdemes tampont hasznalni?

Figyelt kérdés
Nemreg jott meg nekem kb fel eve es nem tudom hogy kiprobaljam e mert megyunk Olaszorszagba 4 es hetvgen indulunk es mar van kis barna pecset a bugyimba ugyhogy nem tudnek furdeni mert szerintem peneteken biztos megjon. Altalaba 5 napig szokott tartani :(
2019. jún. 19. 20:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről a lehető legritkább esetben használok tampont. Mondjuk hasonló szituban mint a tiéd, bár én igyekszem úgy ütemezni a pancsolós programokat, h ne akkor legyen, mikor mensizek. Illetve, ha valaniért nincs nálam betét, és csak tampont tud adni, akitől kérnék valamit a vérzésre (inkább a tampon, mint a ruháim, lábaim), de ilyen a 17 év alatt max 5x ha előfordult. Illetve osztálytársaim macerálására gimiben 3 mensit tamponnal csináltam végig, de nagyon nem jött be a dolog, így visszatértem a betétekhez. Én is egészségtelennek tartom több okból is, ds ezt inkább nem részletezném, mert sok "tampon párti" nő hülyeségnek tartja, és jönnek a beszólások. Szóval, próbáld ki, és döntsd el, mi a jobb. Én ilyenkor azt szoktam csinálni, h amíg lehet betét van alattam, tampont csak közvetlen azelőtt teszek fel, h a vízbe mennék, és ha kijöttem, a lehető leghamarabb kiveszem, leveszem a vizes fürdőbugyit, veszek fel egy szárazat amibe megy bele a betét. Nem kell aggódni, erre jön még valami kevésbé átlátszó strandkendő, így már semmi nem látszik belöle, h betétet hordok. Jó, egy kicsit macera így, de szörnyen viszolygok a tampontól, ezért a lehető legkevesebb ideig szeretném magamban tudni. Mondjuk, ha ez téged annyira nem zavar, akkor amig a strandon vagy használd azt (persze kellő körültekintéssel), de más esetekben én a betétet javasolnám inkább. Na majd meglátod, hogy lesz a legjobb! Jó nyaralást, és probléma mentes könnyed mensit!


27/l

2019. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!