Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen, kihagyó mentrua...

Rendszertelen, kihagyó mentruacióra tudtok ajánlani valami természetes készítmènyt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi okozza? Előbb annak kéne utánajárni.
2019. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utolsó 5 menzeszed első napja?
2019. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az éven kétszer volt meg. Járok orvoshoz. Sajnos nem csinàlnak semmit sem. Ennyit mondtak fogyjak le. Ezt 4 orvos is mondta. Màr fogytam 35 kg. Mèg mindig semmmi. Ir+Pcos.
2019. júl. 10. 14:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem irtak fel semilyen gyógyszert. Endokriniologust, endokrin nogyogyaszaton, es nögyogyasznal 2 nel voltam.
2019. júl. 10. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy és hány kg?

Mennyi felesleg van még rajtad nagyjából?

Ha a súlyod normalizálódott az nem jelenti azt, hogy egyből helyre is áll a hormonrendszered.

Kerüld a tejtermékeket és szóját, valamint kevesebb péktermék. Ezek mind segíthetne hamarabb rendbe jönni.

Progreszteron-ösztrogén szinted hogy áll? Nincs egyensúlytalanság?

2019. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok. 118 kg rol kezdtem most vagyok 83 kg. Mèg 14 kilót akarok fogyni.
2019. júl. 12. 08:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Pékterméket nem fogyasztok, tejtermékek közül pedig napi 1 joghurt. Akkor elhagyom ezt.
2019. júl. 12. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy térj át a keto étrendre vagy a nagyon alacsony szénhidráttartalmú étrendre, mindkettőt nyugidtan csinálhatod hosszabb távon és nem kell külön főzni senkinek, férjed is eheti nyugodtan. (Esetleg úgy a legjobb, ha a ch szegény diétával kezdtek, fokozatosan csökkentve a ch-t és 3-4 hónap múlva a ketora áttértek)

És minél több sport, nemcsak a fogyásban fog segíteni.

Beszélj ezekről az orvosoddal!

2019. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
Cickafark-tea esetleg segíthet, plusz egy dietetikus felkeresése, akitől tudsz kérni 160g szénhidrátos diétát (IR+PCOS-re ezt a diétát szokták javasolni, nem mondta még eddig egy orvos sem?).
2019. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!