Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel ha menstruál? 16F

Figyelt kérdés
Nagyon fáj neki és van hogy sír is, most a szülei nyaralnak úgyhogy náluk “lakunk” együtt egy hétig. Nagyon rosszul van és nem tudom mit csináljak. De egyáltalán nem hisztis attól eléggé féltem.

2019. júl. 14. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Fájdalomcsillapító!!! Nem kell szenvedni.
2019. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De neki fájdalom csillapító nem segített (vettem)
2019. júl. 14. 18:44
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Bármilyen fájdalomcsillapító jó, én Advil ultrát szoktam, bevállt. Mennyi folyadékot iszik egy nap? Ilyenkor nagyon sokat kell inni, különben besűrűsödik a vér és attól is görcsölhet. Ha kb minden alkalommal ennyire fáj, akkor menjen vele orvoshoz, mert ez nem játék!
2019. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 qkker1 ***** válasza:
8%
Ne zaklass priváttal, ha ennyi eszed sincs, hogy tud, mi az a fedő, akkor barátnő helyett guminőt tarts!
2019. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
50%
Probaljatok ki az Ibumaxot. Nekem is nagyon szokott fajni, en is szoktam sirni es nagyon sok gyogyszert probaltam, de ez az egyetlen ami segitett. 800mg-osat ajanlanam es csak felet vegyen be.(kiveve ha nem hasznal, akkor lehet egy egesz is, de szerintem a fel altalaban eleg)
2019. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Fájdalomcsillapitó és melegitő párna. Sajnos vannak lányok akik nagyon nehezen birják. Az én barátnőm hányni is szokott.
2019. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Milyen fájdalomcsllapítót adtál neki? Csak mert abból is van egy halom fajta, és nem mindegyik jó mindegyik fájdalomtípusra.
2019. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
86%

Te nagyon rendes vagy. A baratnőd szerencsés, csak legyél mellete és biztosítsd, hogy így is szereted és mellette vagy meg minden. Nem biztos higy kell az orvos, nővéred jó ha megkérdezed tud-e valamit. Egy idő en én is nagyon görcsöltem, én pl mindig hánytam, és könnyeztem, utána meg aludtam vagy 5-6 órát napközben igy összegömbölyödve, nekem a barátom ilyenkor ha ott volt, odabújt hozzám, bár ilyenkor nem nagyon hívtam. Én egy napig nem ettem, utána viszont igen. Az első nap a legrosszab sztem mindenkinél. Miután elvesztettem, nekem jobb lett, olyan értelemben, hogy nem görcsölök annnyira, és nincs hányingerem. Enni még mindig nemtudok, de már jobb. De kinek, meddig tart az ilyen görcsölős időszaka.


Remélem, hamar elmúlik neki, és könnyebb lesz majd. Kitartást neki.

2019. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
85%

nekem mikor volt barátnőm sosem adtam neki gyógyszert. csináltam neki egy finom teát, iszogattunk és simiztem a hasát. Ez idáig bevált. Ha érzi a lány a törődést az sokat segít :)

F 26

2019. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Nekem a forró fürdő is be szokott válni de az órákig is eltarthat... Viszont utána semmi bajom egy hónapig
2019. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!