Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel ha menstruál? 16F

Figyelt kérdés
Nagyon fáj neki és van hogy sír is, most a szülei nyaralnak úgyhogy náluk “lakunk” együtt egy hétig. Nagyon rosszul van és nem tudom mit csináljak. De egyáltalán nem hisztis attól eléggé féltem.

2019. júl. 14. 16:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
76%

Forró kamillatea, szeretet, melegvizes palack, csoki... és egy kis pocisimi. Nekem ezek mindig beváltak.:)

Mikor simized a barátnőd hasát, kérdezgesd tőle, hogy jó-e, jólesik-e... Csak olyat csináljatok, ami jó érzés neki. (Szexet azért nem ajánlom, nem túl higiénikus ilyenkor, de gondolom, most nincs is szegény túl erotikus hangulatában.)

2019. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy orgazmus, az jól le lett pontozva. Pedig nem írt hülyeséget. Az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, ami görcsoldó hatású. Én is próbáltam már többször, tényleg segített.
2019. júl. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!