Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A talpamba állt egy sulyom és...

A talpamba állt egy sulyom és nem tudok hozzá férni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész ugy kezdődött ,hogy Tiszafüreden voltunk és amikor jöttem ki a vízből lendületből beletapostam egy sulyomba aztán elkezdett vérezni a talpam és nagyon fájt.

Szerencsére ott voltak a vizimentők és kiszedték a lábambol tűvel.Azóta eltelt 3 nap és a talpamon a seb már nem fáj viszont még mindig érzek ott valamit ilyen szúró érzés amikor nyomás éri.Lehet a tűnek a nyomát érzem vagy a tüskét?(de akkor miért nem vette ki azt is?)Mellesleg ahol fáj ott kicsit lilás a bőröm..Ha holnap elmegyunk röntgenre akkor látszódna a tüske? Előbb utóbb eltünne az a tüske a talpambol vagy muszáj felvágni?! LEHETŐLEG OLYAN VÁLASZOLJON AKI JÁRTAS LÉGYSZIVES! NAGYON KÖSZÖNÖM AKI SEGÍT!



2019. aug. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem túlliheged, bár te érzed a dolgot.


ha maradt is bármi benne, előbb-utóbb ahogy nő a bőr majd kilöki magából.

2019. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röntgenen nem fog látszani valoszinüleg. Ellenben a tüske egy idö után kilökődhet, nagyapámnak volt ami egy év múlva! Viszont az is lehet hogy simán belenő, beletokosodik és nem fogod érezni. Én szinte kizártnak tartom hogy ilyenért felvágják. Ha nincs begyulladva, gennyesedve, nem fogják bolygatni szerintem.
2019. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm egyszer tűbe lépett. Ugyan neki fájt egy idő után, ezért elment röntgenre, ott kiderült, hogy beletört a tű a talpába, és elvándorolt egészen a sarok csontig.


Egy másik ismerősöm egy tüskebokorral küzdött meg, és beletörtek a tüskék a karjába. Azt is orvos szedte ki. Szóval szerintem ne várj arra, hogy majd kijön magától, mert egyáltalán nem biztos. Menj csak el röntgenre, hogy kiderüljön benne van-e a talpadban valami vagy sem.

2019. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felfog bomlani? Amugy köszönöm az eddigi válaszokat:)
2019. aug. 7. 16:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és igen ott van benne megnyomtam és latszodott ,h fehéredik a bőröm
2019. aug. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!