Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvő gipsszel ülhetek az...

Fekvő gipsszel ülhetek az ágyban úgy, hogy ki van nyújtva a lábam és fel van pózolva?

Figyelt kérdés

Fekvőgipsszel ellehet menni mankó segítségével kb 700métert?

Az óvodába és vissza kb 700méter.



2019. szept. 1. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fekvő gipsszel, nem szabad TILOS! Majd ha járó gipszet kapsz, azzal már járkálhatsz. Mi történt veled? Az én lábam is pár hónapja tört el :(
2019. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fekvőgipszet nem szabad terhelni. Mankó nem jöhet szóba, kerekesszék igen.
2019. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fekvőgipszem volt egy hétig bokaszalag-szakadás miatt. A lakásban járkáltam egyik szobából a másikba, és XBOX-oztam úgy, hogy ültem a fotelban, a lábam pedig egy puffon volt. Viszont a lakásból csak a gipsz levételekor mentem ki, és akkor a kórházban is kellett járkálnom. Szerintem egyébként 700 méter sok..persze attól is függ, hogy eltört, vagy esetleg szalag szakadt el. Én még szakadással sem vállaltam volna be 700 métert, sem a lábam, sem pedig magam (elég fárasztó mankóval egy lábon mászkálni) miatt.
2019. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már lekerült a gipsz, most gyógytornáztatom.
2019. nov. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!