Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki két gipsszel volt már?

Valaki két gipsszel volt már?

Figyelt kérdés
Mindkét lábam gipszben és hazaküldtek vele... Volt már valaki így? tanácsok a túléléshez?

2019. jún. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyanús vagy, nem írtál már ki korábban hasonló kérdést? Az ilyen lábtörés ritka, de az elmúlt két hónapban kb. 4 kérdés volt a gyakorin, amiben a törés mindkét lábat érintette.
2019. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Láttam én is, írtam is nekik, de senki nem válaszolt... Én szeretném a legjobban, ha csak kitaláció lenne az egész.
2019. jún. 6. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is írtam az egyiküknek, válaszolt, volt néhány levélváltás, aztán otthagyott.
2019. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a gipszfétises?
2019. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mi történt, hogy hoztad össze? Hogy tudtak hazaengedni? Tolókocsi?
2019. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsi, de elég sok fura ember írt, úgyhogy töröltem az előző profilom. Motoros baleset, utasként. Hazavittek, azóta ágy, tolószéket kaptam, de kész röhej és fájdalom abba átszenvedni. Gondoltam, hátha van sorstárs, még nem adtam fel.
2019. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény! Hogy viseled ezt a meleget?
2019. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meztelenül :D Az a baj, hogy izzad, büdösödik, a ventillátor nem sokat segít rajta. Mirelit dolgokkal próbálom hűteni, de félek, hogy átázik a gipsz
2019. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!