Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő amig rendbejön az...

Mennyi idő amig rendbejön az izületi gyulladás?

Figyelt kérdés
Semmi előjel nélkül úgy ébredtem tegnap reggel, hogy fáj a csuklóm, estére kisugárzott az alkalomra is és csúnyán be is dagadt a csuklom. A 9kg-os kisbabámat már nem is tudtam megfogni a fájdalomtól. Ügyeletre mentünk, ott annyit mondtak pihentessem, kössem fel, borogassam. És hogy hosszú gyógyulás lesz. Elkeseredtem, nem könnyű pihentetni egy kis gyerek mellett, rásdásul 1,5hét múlva lenne esküvőnk az apjával. Van reményem, hogy rendbe jön addig?

2019. szept. 3. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban izületi gyulladás, az gyakorlatilag tökéletesen soha nem gyógyul meg. Reménykedjünk, hogy csak egy ínhúzódás, amihez kis vírusfertőzés társul.
2019. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha az van amit írtál mennyi idő amig rendbejön? Amugy a bal kezemmel van a gond és jobb kezes vagyok, megerőltetést ezért kizárnám
2019. szept. 3. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak az erős hidegfrontra fájdult meg, nekünk is fájt tegnap a csuklónk, de ha valóban ízületi gyulladás, akkor az sajnos hónapokig is eltarthat.
2019. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be is van dagadva és lilás vöröses, kizárom a frontot
2019. szept. 3. 12:51
 5/6 Nikita1989 válasza:
Szia! Nekem anno volt ízületi gyulladásom a jobb bokámban és a jobb csuklómban.Fertőzésre fogták, ami eltartott 1hónapig,mire a reumatológus felírta az apranaxot, ami 3nap alatt rendberakott. Azóta sajnos nem tökéletes a bokám, de a csuklómmal nincs gond. Nekem a borogatás nem használt semmit. Jobbulást!
2019. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Flexagilt ajánlotta a reumatologus. Rettentő sokat segített! Pedig gyógynövényes. Flektor egy cseppet sem!
2019. szept. 24. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!