Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges hogy húzódás?

Baglyocska00 kérdése:

Lehetséges hogy húzódás?

Figyelt kérdés
Az előző edzésemen, nyújtás közben(be voltam melegitve és spargaban voltam, úgy hogy az egyik lábam magasabban volt) éreztem és hallottam is mint ha valami elszakadna, vagy mintha az izmokat szetvalasztanák a combomnál, de fogalmam sincs hogy ezt komolyan kellene venni vagy sem. Meg csak 1nap telt el azóta, de fáj, amikor le akarom nyujtani, vagy ha rosszul mozdulok.
2019. szept. 3. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez húzódásnak hallatszik és mégpedig az erősebb fajtának.


Van véraláfutásod? Gyengébb az izmod? Megdagadt a terület esetleg? Ha bármelyikre igen a válasz, akkor irány a doki.


Addig is pedig RICE: rest, ice, compress, elevate. Pihentesd, jegeld, valami kompressziós dologgal szorítsd össze pl fásli vagy spandex (ha nem megy, nem a világ vége, eltérők a vélemények erről a doktor világban) és próbáld a szíved fölé helyezni pl feküdj le és pockolj alá párnákkal.

2019. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legfurcsább az, hogy a fadalmon kívül semmilyen jele nincs annak, hogy bármi baj lenne. Koszonom
2019. szept. 4. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!