Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyi sérülést ami anno műtve...

Agyi sérülést ami anno műtve is volt a mai világban nem lehet kezelni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Mai világban tudnak valamit kezdeni az orvosok egy agyi sérült emberrel?Úgy értem az illetőnek 10 éve autó balesete volt kómában is volt egy jó darabig aztán műtötték de az agylebenyből vagy miből vettek ki valamennyit meg a bálagyfélteke lehet jobban sérült egy ideig mozogni sem tudott.Anno jártak orvoshoz,nem tudom hány éve és most már tud mozogni de csak csúszva tud az illető közlekedni a földön meg folytonos idegi rángásai vannak,meg bordás falnál szokott felállni szóval az is meg neki de ugye a rángások miatt meg a kapkodás végett volt,hogy elesett.Az orvos azt mondták stimulálta az idegeket több ponton is de úgy kb ennyit tudok az egész esetről.

2019. okt. 5. 00:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

# 8


Remélem egyszer megoldódik a problémád.

2020. jan. 7. 23:56
 12/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem feltétlenül van így. Bárménnyire is szar az egészségügyünk, sok modern gyógyszer elérhető itt is és a TB fizeti.


Csak egy merőben új terápia ami kísérleti szinten megy nagyon komoly pénzekbe kerül.


A Zente féle gyógyvírus alapja a Plasmid. Ezt helyezik be a vírusokba ami alapján céloznak és ültetik be a javítást. Lehet rendelni is.


[link]


A plasmid 65 dollár pl itt és ebből korlátlan mennyiségű vírust le tudsz gyártani...de kész vírust is rendelhetsz 350 dolcsiért.


100 ul higítatlan vírus, agyba injektálva 100000 nanoliter. Egy egérbe egy kisebb területre kb pár 100-1000 nl kell, tehát 380 dollárból injektálhatsz 100 egeret minimum. Vérbe adva meg 2-3. Emberre számolva az adag még mindig kb 160 ezer USD.. 46 millió HUF egy kezeléd... de ha te gyártod akkor le lehetne szorítani mondjuk 5 millióra.


Egyszeri permanens beavatkozás ezt a TB is fizeti.

2020. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

# 12


Nekem pl a bal szememre kéne valami jó kis gyógymód.

2020. jan. 10. 16:27
 14/22 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza a betegséget.
2020. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

# 14


Már a szememben?

2020. jan. 11. 17:50
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen. A baleset okozta retinasérülés, vagy agysérülés?

Vagy egyéb betegség.

2020. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

# 16


Egyszer csak nem múlt el az ödéma a szememből,régebben egyszer kétszer volt de elmúlt,most meg tartós lett.Egyik orvos azt mondta idős kori makula degeneráció,de van egy másik orvosom is ő is megvizsgált ráadásul tüzetesebben is gépekkel meg ilyesmi de ő azt mondja semmi köze a makula degenerációhoz ez ödéma ami valamiért megszorult a szememben.Kaptam rá egy gyógyszert aminek a mellékhatása ,hogy felszívódik az ödéma de még nem történt semmi sem.Inspra a gyógyszer neve.

2020. jan. 12. 16:04
 18/22 anonim ***** válasza:

9es-8as vagyok. a neuropátiás fájdalmas. Illetve kedves kérdező,na haragudj,h a te kérdésed alatt tök más irányba mentünk el és köszönöm a jókívánságodat. Én is remélem.

Szóval 9es. Köszi szépen,h ezt leírtad. Jó tudni,h kilehetett volna mutatni ezt...sajnos senki se foglalkozik velem pedig itt vagyok már 26 éves és 22 évesen kezdödött. vlt sima mri-m és CT-m...de amiket pl te leírtál egy szóval nem is mondtak...én mindig mondtam h esetleg ENG-vel nem lehetne megnézni azt a terültete vgy bmilyen vizsgalat es az orvosok reszeröl csak tiltakozast kapok. meg h nem lehet,illetve olyan válaszokat kapok,h nem lesz olyan vizsgálat ami kimutatná mi a bajom. ugyh tök vicc az egész. Mindenhol falakba ütközöm,ráádásul Budapesten?! Katasztrófa. Sajnos egyre közelebb kerülök az öngyilkosság gondolatához is. Gondolj bele, 4 éve szenvedek,szeretnék dolgozni,de nemtudok. Állami támogatast-munkanélküli segélyt nem kapok,mert diák munkáztam mikor ez jött. Otthon agyba föbe csesztettnek,és mér nincs X évem,h kivárjak bmilyen csoda módot,mert nincs. szóval az orvosok amugy fel sem vilagositottak ilyen dologról amikröl te írtal,hanem inkabb felírták kb a legelavultabb gyógyszert. a Teperint. Persze értem én h régi gyógyszer és ebböl ök azt vonjak le h jó is,de nemtudom hol jó a betegnek az h el is hízik a gyógyszertöl mert felborul az anyagcseréje aztan utána meg azzal szenved es sose fog tudni visszafogyni. Sajnos itthon nincs elég idö a beteggel beszélgetni, a leket ápolgatni és felvilagositani esetleg jobban és több idöt gondolkozni valakin,egy esetleges másodlagos megoldáson vgy olyna gyogyszeren,amitöl nem lesz hülye,nem lesz zombi,nem hízik el,de talan a fajdalma megszünne stb.....szóval mostmar kezdek mentalisan is kikeszülni. dolgozni szeretnek,de nemtudok mert vmiert mozgasra is fokozodik a fajdalmam és minel tovabb vgyk odakint es szeretnem intezni a dolgaim annal jobban fokozodik a fajdalmam es öszinten nem is jött ra senki erre. tippek vannak h mitöl lehet... ezeket mondjak. idegkárosodásos fájdalom. neuropátiás fájdalom,bár ez egy és ugyanaz illetve h a szorongástól. bár van aki azt mondja h ha zoronganék nem csak azon az egy helyen fájna aszegycsontomnal hanem mashol is. amugy meg nemtudom ki ne szorongana ennyi idö utan. :( ez most már sajna egy ördögi kör. amiből néha tényleg ugy érzem h már csak az öngyilkossag lenne a kiút. szóval igen én is sokat olvasok képzem magam,probalok amegoldason gondolkozni,és amikor oda kerülök,h ezeket megemlitem a dokinak azt mondjak nem. nincs ilyen lehetöseg es semmi nincs. gyogyszer van,és kész. amugy néha azt is érzem meg van kötve az orvosoknak a kezük,és semmit sem vázolnak fel,mert lehet tudjak h van ilyen meg olan lehetöség,csak nincs lehetöség alkalmazni bkin....már nem barok éveket várni. ráádásul a panaszom egyre rosszabb. mivel ugye alapból ez a fájdalom egy égő szúró érzés...de amikor az egekbe szökik a fájdalmam sajnos újabban mostmár az a terület le is zsibbad. szörnyű. :(

2020. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 Sajnos állami rendelésen sohasem kapsz megfelelő kezelést.


Kell egy magánrendelést találni ami jó.

2020. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jah kellene. De szerinted hogyan lehetséges es higyan oldja meg az ember akinek "nincsenek szulei",sajat magat tartja fennt 16 eves kora ota....nos amikor dolgoztam mint irtam diakmunkaztam igy meg segelyt sem kapok. Havi!!!!!10.000-20.000 Ftbol jovok ki mert kb ennsit birok osszedolgozni es azokon a napokon is amikor ennyit is probalok csak h vajas kenyerre fussa kinszenvedrs az egesz es kb a legnagyobb ellensegemnek sem kivannam. Ugyh jah.kellene. csak nem megoldhato semmi. De hat ugye ez senkit nem erdekel-semmilyen állam bacsit sem senkit,h itt sogledezik egy fiatal tobb eve kajara is alig futja de biztos majd maganrendelesre fogja.... igy igaz. Ha nincs pénzed meg is dogolhetsz. Alap esebe ez nalam be is fog kovetkezni. Pedig amugy ha nagyon akartak vna megoldhato lett vna.
2020. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!