Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lyuk a körmömön? Mit tegyem vele?

Lyuk a körmömön? Mit tegyem vele?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy problémás kutyánál, és sikerült pont úgy megharapnia, hogy lett egy lyuk a körmömön :| ezzel lehet valamit tenni, vagy majd lenő?
2019. okt. 26. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
El fog fertőződni
2019. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Le lett fertotlenitve, szoval mem fog🤷🏻‍♀️
2019. okt. 27. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Műköröm vagy hagyd lenoni
2019. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Tisztán és nyitva kell tartani, lezárni nem szabad. Azért -ha még nem látta- orvos mondjon véleményt, nehogy nagyobb baj legyen. Ha nem roncsolt a seb, hanem csak a körmöm lévő lyuk érdekes, az majd lenő.
2019. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Tetanusz, antibiotikum,fertőtlenítés, aztán majd lenő.
2019. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem macska harapott meg a körömágynál le lett fertőtlenítve aztán vagy 3 napig ragsztottam be és kész. Már elöl jár így folyton vagdosom. Semmi bajom nem lett nem rohangáltam orvosokhoz.
2019. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!