Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy melanómám van?...

Lehet, hogy melanómám van? Rettegek.

Figyelt kérdés

Van/volt egy nagyon halvány barna anyajegy az arcomon. Nem volt kiálló.

Egyszer nőtt alatta egy pattanás, amit véletlenül kinyomtam, sajnos van, amikor akaratlanul is ott matatok a kezemmel és nyomkodom.

Eléggé pattanásos a bőröm és valahogy hosszú hónapokon keresztül nem bírt begyógyulni rendesen,mert mindig kijött ott lehet, hogy ugyanaz a pattanás,volt már máshol is olyan, ami hónapokon keresztül újra és újra kijött.

Próbálom hagyni begyógyulni és vissza is jött az anyajegyemhez hasonló méretű kis pötty, de kicsit sötétebbnek tűnt. Na az most leesett úgyhogy lehet, hogy var volt.

Nagyon odafigyelek most, hogy ne piszkáljam és várom, hogy mi lesz vele, közben bőrgyógyászhoz is kerek időpontot. De addig megőrülök. Nagyon félek, hogy borrakom van:(

Ha maga az anyajegy jó idulatú volt, akkor van esély arra, hogy elrákosodott?


2019. nov. 10. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Át kell nézni mi miatt termel a bőr salakot , nem csak élelem tabletták adalėkok okozzák .
2019. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem, most megvan még az anyajegy, vagy leesett? A melanoma általában viszket, nő, vérzik, szabálytalan alakú, de itt egyiket sem látom.
2019. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem lekapartad az anyajegyedet ami csak hónapok múlva gyógyult be. Önmagától úgy tudom ez nem okoz rákot. Az a fontos hogy hogyan néz ki a helye, milyen színű. Ezt biztosan csak bőrgyógyász tudja megmomdani. Márcsak azért is menj el mert félsz, legalább ha lát szakorvos megnyugszol. Nálunk elég hosszú a várólista tb alapon, nem tudom nálatok mennyire ezért jelentkezz be minél hamarabb mert addig csak igedeskedni fogsz. Hátha felír vmt a pattanásos bőrödre is. A nagyon lassan gyógyuló sebet is mondd el neki. Lehet hogy csak vitaminhiány okozza.
2019. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer borotvàval vágtam le véletlenül és nem lett bajom.Túlreagálod.

Ha meg rossz at anyajegy,akkor majd leszedik és kész

2019. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem reagálja túl, örülj neki, hogy neked nem lett bajod (bár honnan is tudhatnád, gondolom nem szedetted le, így fogalmad sincs róla, hogy mi van rajtad).

Ha "rossz" az anyajegy és előrehaladott akkor aláírtad a halálos ítéleted. Túlreagálta... Persze....

2019. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!