Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Áramütés vagy semmi?

Áramütés vagy semmi?

Figyelt kérdés
Tortent ma velem olyan eset hogy hajat akartam szaritani a hajszaritoval es volt rajta az on off gomb. Es vissza akartam nyomni a helyere erre leverte az egesz boltba az aramot meg a riaszto is beindult es pukkant egy hatalmasat az egesz szikrazott is de nem ereztem razast semmit kerdesem lenne hogy erdemes aggodnom vagy felesleges ebben az esetben? Utanna talan kicsit fura volt a kezem lehet a felelemtol. Valaki ha tud kerem nyugtasson meg ezugyben. Koszonom!

2019. nov. 26. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Nem lesz semmi bajod.
2019. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kezed csak az izgalomtól volt fura. A hajszárító kettős szigetelésű, ilyen módon nem tud megrázni. Az áramszünet a zárlat miatt volt, a kismegszakítónak, és az áramvédőnek ez a dolga. A riasztó pedig valószínűleg az áramszünetet szabotázsnak érzékelte, ezért szólalt meg.
2019. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Illetve nem az áramszünetet, hanem az előtte 1-2 tized másodpercel lévő zárlatot érzékelte szabotázsnak a riasztó.

#2

2019. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehat azert ver le hogy ne razzon meg az aram ?
2019. nov. 26. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ezek érintésvédelmi biztonsági megoldások.
2019. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!