Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két és fél hónapja kaptam...

Két és fél hónapja kaptam infúziot és most elkezdett fájni az a kar amibe kaptam és ahova szúrtak. Lehet fertőzés?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, azonnal kijött volna. Valószínűleg megerőltetted.
2019. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rögtön utána is fajdogalt aztán abbamaradt de most jobban fáj megint. Nincs lázam és kívülről semmi nem látszik
2019. dec. 19. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ez volt az első.

Két és fél hóhap után, semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

Fertőzés meg végképp kizárva. Infúziónál minden seteril.

2019. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg valami ideget találtak el?

(Csak hogy milyen szakterületű orvoshoz menjek)

2019. dec. 19. 21:12
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem,semmi köze ehhez,nem találtak el semmilyen ideget.
2019. dec. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Botond1999 ***** válasza:
Nem lehet fertőzés, mert annak más, súlyosabb tünetei is lennének, különösen ennyi idő után. Megerőltethetted, esetleg alvás közben rossz helyen volt, ez gyakran előfordul. Ha zavar, menj el dokihoz, beutal ultrahangos kezelésre, attól gyorsan megszűnnek a panaszaid.
2019. dec. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hali

Ha nem mulik lehet érdemesebb háziorvoshoz menni

De ő is azt mondja mint szinte mindenki más hogy megerölteted, én a vér vételel vagyok így hetek után is néha érzem

De ha tényleg nem tudod az a biztos hogyha felkeresed a házi orvosod biztos ami biztos.

2019. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alighanem a tű meg volt fertőzve hipochondria vírussal. Gyakoribb ez mint gondolnád, szerintem kérdezz rá a háziorvosodnál!
2019. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!