Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törött ujj, hozzávetőlegesen...

Törött ujj, hozzávetőlegesen meddig fog fájni?

Figyelt kérdés

2019.11.11-én a jobb kezemen V-ös metacarpus elmozdulással járó bázis törést diagnosztizáltak. 2019.12.2-án a gipszemet levették, majd 2019.12.16-án 2db drótot kivettek a kezemből, 2019.12.29-én pedig a varratokat is kiszedték.


A kezem jelenleg működés terén tökéletes, de a kisujjam kézfejhez legközelebbi porcának fel-le mozgásakor (kilincs letolása, kapaszkodás kormányba, rúdba, stb.) intenzív fájdalmat érzek a kisujjamtól át a kézfejemig. Várhatóan mikor fog enyhülni/megszűnni a fájdalom? Egyáltalán megszűnik? Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. jan. 10. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy egyszer megfog szűnni , nem hiszem hogy bármi gond lenne vele , de te érzed . Ha úgy látod nezesd meg ott többet fognak tudni mondani .
2020. jan. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gipsz időszak alatt nem zsibbadt az ujjad/ujjaid ?
2020. jan. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos, eltelt néhány hónap.

Az kisujjam továbbra is veszettül fáj, teliujjas kesztyűt nem tudok felvenni, mert képtelen vagyok behajlítani a kezemet anélkül, hogy beszrnék a fájdalomtól, ez pedig nem a legjobb, tekintve, hogy motorozok.


#2: nem, nem zsibbadt az ujjam, nem éreztem, hogy bármi probléma lenne.


Vissza kellene mennem az orvoshoz? Attól parázok, hogy valami nem stimm (márpedig valami szerintem nem stimm), és újra kell törni, vagy ilyesmi. Irodakukacként dolgozok (webfejlesztő), nagy szükségem van a kezemre, szívás fél kézzel dolgozni, mondhatni képtelenség.

2020. máj. 7. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!