Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SebHELYES arc? Elestem az utcán.

Lelkifroccs kérdése:

SebHELYES arc? Elestem az utcán.

Figyelt kérdés

Bocs az előző szóviccért.Szóval múlt héten pénteken elestem és a homlokomon lett egy seb,kicsit vérzett meg ilyesmi.Vasárnapra már egészen kisebesedett,de szégyelltem úgy a munkahelyemre menni hogy rajta van az babszem nagyságú izé ,szóval úgy döntöttem leszedem.Hiba volt ...A sebemnek ott maradt a nyoma és eléggé látszik.Tudom hogy hülyeség volt.Mégis akinek volt már hasonló esete annak mennyi ideig tartott hogy a seb helyén normalizálódjon a bőr?Akár több hónap?

Légyszi csak az írjon aki tényleg volt ilyen helyzetben,vagy tud hozzá szólni.Köszönöm!!



2020. jan. 31. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted mi a francért volt ott a seb?:'D édes istenem, manapság nem menő gondolkozni:D

Vegyél curiosat, hátha segít.

2020. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én első osztályban estem el, rögtön a 3. napon. Fogócskáztam egy barátommal, megbotlottam egy bokorban, és lefejeltem a kerítés beton talapzatának a szélét (ahol 90°-ban hajlik). Igen, ez kicsit durvább volt, mint a te esésed, főleg, hogy nekem még így 21 évesen is ott van a heg meg egy pukli (bár már nem olyan nagy, mint volt), ami szerintem meg is fog maradni örökre.
2020. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom ami veled történt. Ez lehet tolakodónak fog látszani de miután elkezdtem kutakodni a Curiosa krém utám találtam egy sokkal jobbat. A neve Contractubex. Elég ígéretesnek néz ki a műtéti sebeket is helyre rakja állítólag. Youtuben van előtte utána videó .De mint említettem ezt ne vedd tolakodásnak, nem ismerlek és ha te már teljesen belenyugodtál és elfogadtad vagy esetleg nem hiszel ilyenekben akkor teljese okés.Amúgy köszi a válaszod ezt így a végére odabiggyesztem.
2020. jan. 31. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ezt is nezd meg : contractubex

2020. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!