Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Lesz valami komolyabb bajom ha véletlenül bele szúródott a combomba a zöld színű tollam?

hosszú történet hogy hogy szúródott bele a tollam a combomba

febr. 14. 20:28  Privát üzenet  

A válaszok
A fertőzés veszélyen kívül más veszély nem fenyeget. Annak nincs jelentősége, hogy toll. Annak sincs, hogy zöld. Az a minimális tinta sem veszélyesebb, mint egyéb szennyeződés, ami a toll hegyéről bekerülhetett.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 14. 20:44 Privát üzenet
Mennyire szúródott bele? Mikor? El lett látva a sebed?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 14. 20:51 Privát üzenet
Tetoválod magad?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 14. 20:57 Privát üzenet
És még mindig benne van ?

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 14. 21:12 Privát üzenet

"hosszú történet hogy hogy szúródott bele a tollam a combomba"

Hallgatlak, én rá érek.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 14. 21:31 Privát üzenet
Na vajon hogy szúródik véletlenül, egy zöld színű toll az ember combjába?🤔 Nekem soha nem szúródott bele, se véletlenül, se direkt.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 14. 21:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a véleményemtől eltérően, véletlenül rossz értékelést küldtem (értem ez alatt a zöld kezet, vagy piros kezet), azt nem tudom már módosítani?
Véletlenül megütöttem tegnap a lábam hátul a térd hajlatnál és lett rajta egy hatalmas lila folt, duzzanat. Ettől ugye nem lehet semmi baja a babának? Van valaki aki esetleg...
Véletlenül bevertem a fejem tömör fémbe. Mennyi idő míg eltűnik a púp?
Messengerben az ismerősöm véletlenül letiltott, utána ezt visszavonta, de azóta nem jelenik meg egyikőnknél sem a profilképnél a zöld pötty, hogy elérhető az illető, mi a gond?
Amikor volt a napfogyatkozás 2014 véletlenül elestem, és egy épület eltakarta és csak egy kis zöld fényt láttam eltelt egy év. Akkor lehet, hogy rövidlátó leszek. Meg fogok vakulni?
Véletlenül megettem egy olyan krumplit ami a héja alatt zöld volt. Lehet valami bajom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!