Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van ez és hogy tudom...

Miért van ez és hogy tudom még állítani?

Figyelt kérdés
Tegnap este kenyér szelés közben elvagtam az ujjam át az ujj begyemnél nagyon ömlött belőle a vér (jó mély vágás lett) 1 óra múlva kB el állt a vérzés utána hozzáértem az ujjam a mosdokagylohoz és megint elkezdett ömleni a vér. Utána be költöztem lefekudtem aludni. Ma reggel ugyanúgy meg történt hozzá nyúltam valamihez és megint elkezdett ömleni. És ami a legbosszantobb az egészben hogy itt vagyok a munka helyemen irodában és a billentyűzetet nyomnom kéne vele de amint lenyomok vele egy gombot ömlik a vér mit tegyek és miért vérzik mindig?

2020. márc. 9. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Be van most is kötve? Ha nincs , kösd be! Ha mély a vágás,akkor nagyon könnyen ki tud nyílni a seb és emiatt védeni kell kötéssel. Ha a kötés alatt is megnyílik,akkor menj el sebészetre és tesznek rá sebzáró csíkot.
2020. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sebtapasz van rajta még egy zsebkendő de ugye az a baj hogy a munkahelyen a billentyűzeten nyomnom kell a gombokat és mindig elkezd vérezni
2020. márc. 9. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt az ujjad most ne haszáld, vagy beszélj a főnököddel, és menj be a balesetire.

Utána simán vissza tudsz menni dolgozni.

2020. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!