Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tehetnék ellene, mivel...

Mit tehetnék ellene, mivel lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet: 2019. januárjában elütött egy autó, gyalogosan mentem át a zebrán és balról ütött el, felrepültem a motorháztetőre és csúsztam pár métert az úton, másnap elmentem orvoshoz, csináltam röntgent, nem találtak problémát, nem volt semmim eltörve. Viszont a bal karomban egy ponton azóta fáj, néha fáj, néha nem, van mikor nagyon érzem, van mikor semennyire. Laikus véleményem szerint megszakadt benne az izom és azóta sem sikerült regenerálódnia. Fogalmam sincs mi erre a teendő, a fájdalom általában alvás után szokott jelentkezni, elég kényelmetlen az ágyam, nyomorgok benne.

2020. márc. 29. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne menj be ügyeletre/ambulanciára/sürgősségire ilyen panasszal.

Kérj időpontot traumatológia szakrendelésre: felhívod a kórházat vagy kérj beutalót háziorvostól. (Szerintem várd meg, amíg ez a koronás mizéria lecseng.)

2020. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz! Ment a zöld kéz!
2020. márc. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!