Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van egy hatalmas ekcémás seb...

Van egy hatalmas ekcémás seb a sarkamon (illetve a lábfejem oldalán is), ami azért sem gyógyul/múlik, mert folyamatosan dörzsöli a cipő. Mit csináljak vele? Hogy lehetne ezt kiküszöbölni, megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy terület, konkrétan az egész sarkam (és oldalt sem kicsi), így ragtapaszokkal nem megoldható, nincs akkora. Valamilyen kötés kellene?Milyen? Összefüggően mindkét területet, azaz kb az egész lábam bokáig? Persze csak addig, amíg napközben cipőt viselek.
2019. jan. 4. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
De van akkora ragtapasz
2019. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, bár én a közönségesekre értettem. Lehet kapni nagyobb sebpárnákat, de az én esetemben szerintem gazdaságosabb lehet valamilyen kötés.
2019. jan. 4. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Mutasd meg egy bőrgyógyásznak!

Ha nem sebes, hanem száraz, akkor vazelinezd be!

2019. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Járok bőrgyógyászhoz, de erre nem mondott semmit, szóval gondoltam megkérdezem itt. Bár kenem, de így pluszba a vazelin vagy valami rákenése ilyenkor jó ötlet. 👍
2019. jan. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!