Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Keresek egy kenőcsöt de nem...

Keresek egy kenőcsöt de nem tudom a nevét. Leirás lent. Tippek?

Figyelt kérdés

Keresek egy kenőcsöt. kb van 15 éve, hogy használtam 1x. A nevét sajnos már nem tudom.

Húzódásokra és ficamra való.

Egy nagy tubusos kenőcsről van szó. nagyobb tubus volt mint egy átlagos fogkrém. Bokaficamra használtam anno mert már vagy 3 napja nem tudtam ráállni a lábamra. egy iszap szinű és enyhén büdős kenőcs volt amivel igen vastagon be kellett kenni a lábam, reggel be lett kenve a lábfejem vele és feküdni kellett, majd este újra vastagon be lett és másnap reggelre elmúlt a fájdalom, rá tudtam állni. Olyan volt mintha nem is lett volna baja. Annyira emlékszem, hogy már akkor sem volt olcsó és egy kint dolgozó ismerős hozta németből, mert bár itthon is lehetett kapni a gyógyszertárakban de ritka volt. Emlékszem néztük vagy 3 közeli kisváros gyógyszertáraiban de egyikben sem tartották, vagy nem volt készleten.

Most is a bokámmal és a lábfej hajlatommal szenvedek. az elmúlt hetekben hol fáj hol nem, de ma reggel is alig tudtam ráállni arra a lábamra. feszülő, nyilamló érzés amikor a lábfejem mozgatom.


Esetleg ha erre nem is ismer rá valaki azt is megköszönném, ha kapnék egy jó tippet egy másik kenőcsre ami hatásos.



2020. ápr. 2. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fekete nadálytő krém is jó ilyen problémára. Amit írtál, azt sajnos nem ismerem. Vagy esetleg Fastum gél.
2020. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. a fastum nem igazán jó, próbáltam.
2020. ápr. 2. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Flector?
2020. szept. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyen büdi "Kénes" kenőcs volt?
2020. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lóbalzsam.
2020. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!