Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyulladt gennyes nehezen...

Gyulladt gennyes nehezen gyógyuló sebre keresek oldat, krém stb? Merkurokróm?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 19:39
 1/10 qkker1 ***** válasza:
38%
Mercurochrom be lett tiltva, higanyos cucc, csak kórhátak használhatják, bár ott is egyre ritkábban.
2019. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha tényleg nehezen gyógyul én megmutatnám orvosnak, lehet elfertőzödött. Legalábbis én a leírás alapján valami nagyon csúnyaságot képzelek el.
2019. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A házi orvos is felírhat rá Bactroban 20 Mg/G kenőcsöt.

Ilyenre van kitalálva .

2019. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 patrik0103 válasza:
77%

Ne krémeket keress, Orvost mihamarabb, majd ő ír fel.

Gyulladt, gennyes, nehezen gyógyuló ahogyan te mondtad, komoly fertőzésveszély áll fenn ilyenkor, ha nagyon gennyes, valószínűleg már van is benne kórokozó.


Háziorvos amint lehet!

2019. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 István1979 ***** válasza:
8%

2 jó módszert tudok.

1, Boldog asszony tenyere nevű növény levele. Nem egyszerű beszerezni, de nem lehetetlen. Nekem is van a kertben.

2, mézet higítasz vízzel és azzal lelocsolod, aztán bekötöd. Naponta cserélni kell.

2019. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Chokkanch válasza:
Rivanol 2% oldat,gyógyszertárban kapható, de az orvost én is javasolnám!
2019. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 corsair1969 válasza:
Orvos làssam minnél hamarabb!De ha hàzi patika akkor vegyél termelői mézet és kenddk be vele.Minden hàborúban az újkori ez volt a fertötlenités gyulladàs csökkentés legjobb módja.
2019. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kedves László válasza:
Én legalább 25 éve nem használok gyógyszert/nem voltam orvosnál.Két fő gyógyhatású szert használok rendszeresen:1.propolisz tinktúra vagy kenőcs(krém),2.svéd csepp.Eddig mindent megoldottam ezekkel a természetes szerekkel.A propolisz készítmények az elsők,mindig van a tarsolyomban,erre vigyázok.Nagyjából ugyanolyan hatású,mint a méznek(antivírus-,antibakteriális,fertőtlenít+gyógyit eggyidőben),ahogy az 5-ös hozzászóló írta,csak gyorsabban hat. :)
2019. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Apuka51 válasza:

1 Ha nehezen gyógyul nézesd meg a cukrosdat. 6-7000 Ft már kapsz a patikába nagyon jó mérőt

2 Dermazin kenőcs, rá Atrauman Ág ezüst háló.10x20 cm est vegyél és vág le akkora darabot amekkora a seb.Ha leveszed a kötést, nem fog beleragadni. Tegyél rá 10x10 és mullapból annyit, hogy a keletkező nedvességet felszívja.

Nekem mérges kígyó marás miatt lerohadt a fél lábfejem, így gyógyítottam meg

2019. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kincsesne ***** válasza:
Orvosok által gyógyíthatatlannak mondott lábszárfekélyt CURIOSIN-cseppekkel gyógyítottak meg, - állítólag ma már kapható is. Feltétlenül orvos kell. A vérmérgezés halálos lehet.
2019. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!