Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma elestünk a lovammal, és...

Ma elestünk a lovammal, és véletlenül arcon rugott amikor felallt. Osszevarrtak a szamat, meg van egy nagy puklim a fejemen, ha nem mulik a fajdalom mi a teendo? Nektek volt mar hasonlo?

Figyelt kérdés
Kivul meg belul is ossze kellett varni a szamat, de azota nagyon faj. Az orvos azt mondta hogy nem fog. A duzzanat kb tojas meretu a homlokomon, de az sem lapul le.

2020. máj. 2. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Ez sok nap lesz mire elmulik, talán két hét is beletelik, főleg ha van veromleny, zuzodasok. A műtét gyógyulás meg ennél is hosszabb ideig tart. Szedjel fájdalomcsillapítót, a pupra hideg borogatás jó. Jobbulast.
2020. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Folyton figyeld a hőmérsékleted is ha pedig fájni kezd a fejed és hányingered kész akkor felmerül az agyrázkódás gyanúja is. Igen ez később is jeletkezhet.
2020. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lesz*
2020. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat!

2.valaszlo, agyrazkodasom az volt😅

2020. máj. 3. 00:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg most barhogy fekszem, vagy a szam faj, vagy a pukli.
2020. máj. 3. 00:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 2 éve volt mikor elesett a lovam, és vele énis,engem hátulról rúgott fejbe és amikor felállt rálépett az oldalamra. Hát pokolian fájt. Kb 3 hét volt mire elmúlt a fejemről a púp, meg a seb. Az oldalam az szerintem több volt. Ha jól emlékszem reggelre elmúlt úgy ahogy a fejfájásom. Szóval szerintem te is várd meg a reggelt/max a delet. Utána menj vissza az orvoshoz. Nem kaptál rá gyógyszereket? Én pár napig szedtem fájdalom csillapítót, valamint a sebet kentem neogranormonnal, meg flektorral.
2020. máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
A lovak olyan kbsztt bénák 🤣🤣😂😂
2020. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mara mar lapult kicsit a pukli, de most olyan mintha igy elterult volna, nyomja picit a szememet. A varratos resz pedig picit feldagadt.


Utolso valaszolo...nem az o hibaja volt

2020. máj. 3. 08:49
 9/12 A kérdező kommentje:
3. valszolo, te kb mikor tudtal ujra lovagolni?
2020. máj. 3. 08:50
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Jól van elhiszem H nem az ő hibája volt. Én is lovagoltam sokáig stb nem rég hagytam abba. De olyan bénák ha belegondolsz :D

Amúgy jobbulást, nekem egyszer a mellkasomra lépett rá, nem kaptam levegőt. Ott én voltam a hülye, mert nagyon kicsi voltam, bepanikoltam, leugrottam a lóról és alakerultem XXDDD

2020. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!