Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Észrevettem egy horpadás-szerű...

Észrevettem egy horpadás-szerűséget a koponyámon. Elmentem vele röntgenre, de azt mondták, hogy minden oké, ez biztos?

Figyelt kérdés
Szóval csináltak röntgent. Ha lenne valami súlyos múltbéli sérülés a koponyámon, akkor azt nagy valószínűséggel kiszúrták volna, nem? vagy esetleg, ha valami súlyosan eltér a normálistól?

2020. jún. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt mondták, minden oké, akkor minden oké. Ne fújd fel ennyire, másnak sem teljesen sima a koponyája, előfordulnak horpadások és puklik is.
2020. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nyilván mi itt látatlanban okosabbak vagyunk mint az aki a röntgen felvételt látta.
2020. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta,hogy normális,akkor az . Szerintem mindenkinek vannak ilyenek a fején, senkié nem sima.
2020. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h derformitással születtél. Sztem senkinek sem tökéletesen egyforma.
2020. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!