Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi az a furcsa dolog ami kinő...

Mi az a furcsa dolog ami kinő a fülem mögött újra meg újra, aztán eltűnik és megint?

Figyelt kérdés

Az egyik füllyukam mögött van közvetlenül. Mellette a fülbevaló párja tehát teljesen ugyanaz, de az mögött nincs. Úgy tudom a fülbevaló anyaga rendben van, nem kéne allergiásnak lennem rá, nem gennyes sose, stb.

Egy furcsa gubóról van szó, jelentősre meg tud nőni, ki is nyomtam valahogy, és csak vér volt benne. De az nagyon. Majd ez eltűnik, a seb begyógyul, majd valamikor újraindul a folyamat.:|



2020. jún. 17. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy faggyúmirigy,aminek eltömődik a kivezető nyílása. Ezen a területen elég gyakori. De látatlanban nehéz megmondani.
2020. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvosok talán úgy nevezik,furunkulus.Amíg ennek a tokja nincs eltávolítva,újra,meg újra felöltődhet.
2020. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2/2 Nem furunculus,hanem atheroma a neve. A többi igaz.
2020. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Atheromára hasonlít inkább mert a furunkulus olyan mint egy pattanás.

És nálam nagyon vékony ott a bőr, mint egy vízhólyagnak, ezért kinyomható. Köszi a válaszokat.

2020. jún. 17. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi, de az haj volt.
2020. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!