Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan kell a hátra felrakni...

Hogyan kell a hátra felrakni a kineziológiai tapaszt?

Figyelt kérdés

Az lenne a legjobb ha tudnátok róla képet csatolni, hogy hogyan kell.

Meghúztam a hátam körülbelül a közepénél bal oldalt, nem vészes de sportoló vagyok úgyhogy nem tudom nagyon sokáig pihentetni most. Azt ne írjátok hogy menjek szakemberhez mert erre most jelenleg nincs lehetőségem, de van itthon tapaszom, csak nem tudom hogy hogyan kéne felrakni. (Már régebben próbáltam más testrészen és akkor is magamnak csináltam és működött)



2020. júl. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bárhogy. Placebo.
2020. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hátra inkább kérj segítséget ehhez értőtől, 1-2mm is RONTHAT az állapotodon, főleg, ha az nem állandó. nekem kezdő gyógytornász rakta fel anno, azóta rosszabb, rendszeresen fáj /máshol, mint addig/, pedig "csak" scolim volt kb. fél évig.


#1: nem placebo, tartást biztosít, így nem sérül újra és újra az adott testrész:)

2022. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

2.

Milyen tartást? Rajta van a bőrön, azzal együtt mozog. Ez nem fásli.

2022. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!