Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tárogató mozdulatoknál megfájd...

Tárogató mozdulatoknál megfájdul a felkart hátra felé mozgató izom. Ötlet? (Utolsó infóm szerint a rotátorköpeny) Többi lent.

Figyelt kérdés

Rendszerint mell izom edzése közben jön elő, miután végeztem a nyomó gyakorlatokkal. Utolsó gyakorlatként tárogatni szoktam vagy gépen vagy csigán. Ekkor szokott megfájdulni. Utána elmúlik, tehát hála Istennek sem éjszaka, sem máskor nincs ilyen problémám, csak zavaró.


(Télen szokott még előjönni, amikor mondjuk sokat van rajtam a relatív nehéz téli kabátom, esetleg van rajtam egy táska is.)


Dokinál voltam vele néhány éve, a válasz az volt, hogy az edzés nem jó, abba kell hagyni...


Tehát kinek van érdemleges infója erről? :)



2018. júl. 4. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:

miért mondta ezt a doki, volt MR? Vagy milyen vizsgálatot végzett?

Én gyógytornászhoz mennék el. Lehet, hogy hengerezned kell, lehet hogy spéci gyakorlatokat mutat, lehet hogy szalaggal beragasztja. Mindegyik segít.

A fájdalmas gyakorlatokat én is hanyagolnám addig.

2018. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!