Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Három napja nagyon leégtem,azó...

Három napja nagyon leégtem,azóta minden nap sokat kezelem. Jelenleg ott tart a gyógyulás,hogy az arcbőröm feszes,mintha egy vékony hártya lenne rajta. Szerintetek 2 nap alatt elmúlhat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne számomra,hogy rendben legyen az arcom. Figyelmetlen voltam és ez csak is az én hibám. Most az arcbőröm olyan,mint egy vénemberé,ha mosolygok tűrödik. Szerintetek 2 nap alatt elmúlhat? Alapozót sem tudok rá tenni,mert nagyon csúnyán néz ki. A piros/barnaságról ne is beszéljünk.

2020. júl. 4. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Elmúlik
Nem múlik el
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony hártyaszerűt érzel, valószínűleg le fog hámlani. 2 nap alatt lenyugodhat a bőröd szerintem.
2020. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vállam égett le egy hete, második nap nagyon érzékeny volt, minden kis dörzsölődés fájt, aztán enyhült, a 4. napon kb meg elkezdett hámlani. Intő jel volt erre, hogy nekem is “hártyásodott”, úgy nézett ki, mintha pikkelyeim lennének. Jó hír viszont, hogy a hámlás már nem fájt egyáltalán, simán lehúztam a bőr nagy részét. Ne aggódj, el fog múlni a pirosság és a feszülés is, de erre tényleg készülj fel.
2020. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. júl. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!