Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sarkamnál ahol van az a...

Sarkamnál ahol van az a hosszú vékony csont nagyon fáj ez miért van? Főleg akkor fáj nagyon ha ilyen alacsony szárú cipőt veszek fel de akkor nagyon .

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:
hosszú szárú cipővel még nem is érzem annyira . de ha valami olyat veszek fel ami pl footbal cipő vagy lapos cipő egyből el kezd fájni de nagyon . pedig eddig nem volt gond a cipőkkel .
2018. márc. 31. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy úgynevezett sarkantyú-d van. El kellene menni megröntgeneztetni. A háziorvosnál kérj beutalót. de addig is: Próbáld meg jegelni. Az segíteni szokott.
2018. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az Achilles-ínra gondolsz, ott gyakran létrejön a sarokcsonthoz kapcsolódásnál csonthártya gyulladás, ami sokszor a nem megfelelő lábbeli okoz azzal, hogy a cipőtalp hozzáütődik a sarokcsonthoz. Megfelelő lábbelit kell használni, aminek nem túl alacsony a sarka és nem is lötyög a lábon. Enyhe gyulladáscsökkentő gyógyszer némileg segít (pl. diklofenák tartalmú).
2018. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tuti a rossz cipőtől van mert én még + 2 zoknit hordtam mindig hogy meg emelje a lábam viszont én focizom és ha fel eszem a footbal cipőt nagyon fáj mert nyomja hátul akkor fél számmal nagyobbat kell vennem ?
2018. márc. 31. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!