Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha a köröm hegye szabad,...

Ha a köröm hegye szabad, akkor nem tud benőni?

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg, két másik ujjammal többször jártam sebészeten, szenvedtem hónapokig, végül lézeres műtétre is kicsengettem a pénzt, de nyilván annak is van nyoma... Nem akarom ezt a rémálmot újrajárni.


Éppen ezért mindig meghagytam a nagylábujjkörmeim sarkait, tényleg kvázi túlnőnek, de én hagyom. Tegnap este nem is a körmöt vágtam, hanem azt a megkeményedett bőrt a köröm szélén, mikor az olló egy kicsit az élő bőrből is vágott.


Képes emiatt benőni a köröm? Reggel feldagadt, tök úgy néz ki mint egy kezdeti szakaszban lévő benövés, én meg mar sírógörcsöt kaptam. Betadinkenőccsel bekentem, és vattát tömködtem alá, hogy elálljon. Most nyilván feszít, de most ez valóban be fog nőni, vagy csak a seb van rossz helyen? A köröm sarka eláll, úgy gondolom akkor a széle sem tud külön úton járni...


Kérlek nyugtassatok meg! 😫😫


2020. júl. 7. 08:06
A kérdező szavazást indított:
Ez bizony benőtt
Nem nőtt be
1 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!