Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baj a terdemmel?

Mi lehet a baj a terdemmel?

Figyelt kérdés

Gyengek az izuleteim, ropogok jobbra balra, de nem csak a terdem hanem mindenem. Az utobbi idobem a terdem elkezdett ropogni es egyik nap nyomás keletkezett benne. Furán járok,bizonytalanul de inkább nem merek mashogy. Nem faj ha hajlitom, semmi fajdalmat nem érzek

Kicsit duzzadt a terdem meg ha sokaig allok belul nyilal belé egy kis szúrás de az se vészes

Szoktam sportolni viszont egy hetig az is kimaradt es ra egy hetre jelentkezett

Ez a 4.nap

Nem tudok orvoshoz menni mert lassan utazom el, kenegetem stb stb de nem tudom mire kéne számítani

Gondolom ha valami szakadas lenne akkor abba már belepusztultam volna

Esetleg porckopas? Vagy megeroltettem volna? (nem vagyok tulsulyos)


Itthoni kezelesre valami?



2020. júl. 9. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így meg nem mondja neked senki. Orvos kellene. Kenegetheted, de ha fizikai elváltozás lett semmit nem fog használni. Duzzanatra jegelés, óránként max. 10 perc.
2020. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt csak röntgen/ultrahang tudja megmondani. Ha egy megerőltetés miatt fáj, akkor szalag, ha a "semmiből" akkor porc. Az is lehet hogy mindkettő. Az is hogy egyiksem, hanme valami teljesen más. Menj orvoshoz amilyen gyorsan csak tudsz
2020. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!