Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit lehet csinálni egy kb 3...

Mit lehet csinálni egy kb 3 cm hosszú és pár mm mély vágással hogy meg maradjon a heg miután be gyógyult?

Figyelt kérdés
Kérem nem trollkodjanak csak válaszokat várok,azt nem szeretném megkapni hogy te meg miért akarod ezt...
2020. júl. 20. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmarad az, nekem az összes kagylóvágta sebem gyerekkoromból megvan.
2020. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne az jó neked? :) Egyébként nem biztos, hogy megmarad. Nekem az összes sérülésemből egy heg maradt (megcsúszott a kés, és belevágtam az ujjamba), illetve az egyik hüvelykujjamon van egy hegnek nem mondható valami (annyi, hogy kicsit világosabb a bőr, pedig azt rendesen megvágtam baltával). Szerintem attól is függ, hogy hol szerezted. Annak, hogy biciklivel felnyaltam egy betonozott lejtőt már semmi nyoma :)
2020. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Piszkáld hogy legyen mélyebb. 🤷‍♀️

Ha ilyen beteges vagy akkor mutogasd meg mindenkinek, neked mennyire szar eleted van, es lassak hogy te miket éltél át. Csak egy gond van, hogy ez csak a gyengeséget, es a feltűnési viszketegséget mutatja meg rajtad. Es azt hogy milyen buta kislány voltal/vagy. Ne hidd hogy ez meno. Hidd el mindenkinek megvan a családi háttere, mindenkinek megvan a gyengesége, es ez egyszerűen nevetseges..:) de őszintén kivanom neked, hogy maradjon meg!! Később megbanod:) ha megjön az eszed. En balesetet szenvedtem, 4 éve es egy olyan széles es hosszú seb van a kezemen, neked nagyon tetszene. Csak tudod hiába 4eve mar mutve lett, meg mindig fel van dagadva. Es a tetovalom aztmondja ne varrassak ra, mert nagyon csunya lenne. Pedig mindent megtennék hogy eltűnjön onnan. Mindent kipróbáltam, minden kenőcsöt. Semmi nem segít rajta. Adj halat azert hogy neked nincsenek ilyen csunya sebeid, es hogy szep sima a kezed, vagy épp a borod. Es orulj hogyha elmúlik, de tenyleg.

2020. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ellenkezni akarok de leírtam a kérdésben hogy nem kérek olyan jellegű kommenteket hogy:miért akarod ezt ne csináld...?
2020. júl. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!