Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Láttál már olyat, aki gipszben...

Láttál már olyat, aki gipszben volt strandon, fürdőben?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy mije? És fürödtek is? Mennyire volt szokatlan?
2020. júl. 26. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huu, sokszor, en is furodtem igy. :D Rokon gyereket sem lehetett eltiltani viztol, mikor nyaralas alatt erte baleset. Rahuzol egy nejlonzacskot vagy vastagabb zacskot, akar tobbet is, azt begumizod a veget; ha kez torott uszogumival, ha lab torott matraccal siman lehet meg Balatonozni, medencezni is otthon, de nyilvan nem uszni, nem vizicsuszdazni, es nem olyan helyen lenni, ahol sok a gyerek, nagy a hullam, vagy beleborulhatsz. Amugy meg gimiben mintha azt mondtak volna kemian, h egyebkent a gipsz nem/rosszul oldodik vizben... Bar az a kis deformalodas is arthat. De ha pl. tenyleg csak matracon ulsz, furdes kozben tobb viz er.
2020. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik vízálló "gipsz", csak drága (nem támogatja a tb az anyagot). Alapból nem vízálló alábélelést tesznek alá, de abból is létezik vízálló, csak nem tudom, nálunk elérhető-e.
2020. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Te megint egy perverz vagy?
2020. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nmnmnm ***** válasza:
100%
Én a szegedi csúzda parkban látam egy gyereket akinek a karja volt eltörve de simán lecsúszott a hagyma csúszdán.
2021. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!