Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik tanfolyam jó kineziológ...

Melyik tanfolyam jó kineziológiai tapasz felhelyezésére?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy most leszek végzős gimnáziumban, de szeretnék elvégezni egy ilyen képzést. 18-at betöltöttem már, lehet így is, vagy mindenképp kell hozzá diploma? Erről nem találtam információt.


Illetve, ha elvégezhetem így is, melyiket ajánlanátok? (Ami szakmailag tényleg ott van, és van értelme megcsinálni, tényleg azt tanulom, ami a helyes technika)


Igen, kénytelen voltam mégegyszer kiírni a kérdést, mert az előzőben sikerült belefutni egy tipikus nethuszárba, akinek az élete hogy kötözködhessen névtelenül :)


2020. aug. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Oriolus med.

1-2-3 szint van asszem.

De gyanítom, hogy a gyógymasszori vagy valamilyen alap követelménynek meg kell felelned.

Nagyon kell tudni hozzá az anatómiat, hogy fel tudd helyesen rakni. Szóval ha pl. az izom eredes-tapadasok minimum nincsenek a csuklodban, akkor felesleges a tanfolyam. Mert nem leszel jó benne és nem fogod sem érteni,sem tudni.


Mondom ezt 7ev szakmai tapasztalattal.

2020. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!❤

Igen, ez jogos, ebbe bele sem gondoltam. De nagyon érdekel az emberi test felépítése, működése, akkor tanulok még, és később végzem el :)

Amúgy nem szeretnék én ebből pénzt keresni, csak azért csinálnám ezt meg, hogy magamnak fel tudjam rakni szakszerűen. Illetve ha baráti/ismerősi körömből valaki megkér, akkor még nekik.

7 éve csinálod ezt? :o

2020. aug. 19. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy szakszerűen nem tudod feltenni hattertudas nélkül. 😊

Merre fogsz tovább tanulni? Ilyesmi irányba mész el?


Igen, 7eve dolgozok gyogymasszorkent és napi szinten ragasztok tapet is. :)

2020. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Testnevelési Egyetemre szeretnék menni (jövőre érettségizem (emelt biosz is van benne)). Vagy tesitanári szak, vagy edzői, ezt még nem döntöttem el.


Azta :o Annyira menőő😍

2020. aug. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!