Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig fájhat egy kificamodott...

Meddig fájhat egy kificamodott boka? Nekem vasárnap sérült meg edzésen, feldagadt, bevérzett, most már jobb, de még mindig fáj.

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár hónapokig is. Nagyon sokféleképpen tud a boka ficamnál sérülni, ennyiből, hogy ficam, nem lehet teljes prognózist mondani. Meg amúgy is nehéz. Persze ez nem azt jelenti, hogy tuti nem fogsz tudni ráállni se hetekig, csak hogy néha-néha belenyilallhat, mikor már kábé meggyógyult, akkor is.
2020. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért (is) kérdeztem, mert a ficamot az edzőm és én állapítottuk meg, orvosnál nem voltam, mert nem akartam elbicegni akkor, hogy maszkban ücsörögjek. Azt "tudom", hogy nem törés, viszont kicsit aggaszt, mert nem tudom biztosan, hogy mi baja van. Ennyi idő után érdemes elmenni, hátha van valami olyan baja, ami orvosi igényelne?
2020. szept. 4. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem vagyok orvos, szóval a helyedben a háziorvosomtól kérnék tanácsot telefonon, hogy szükséges-e elmenni a balesetire egy ilyen miatt. Mondjuk ha hivatásszerűen akarsz sportolni, akkor mindenképp megnézetném (sőt már vasárnap megnézettem volna), mert akkor azért kritikus lehet, pláne ha esetleg szalagszakadásod is lett.
2020. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor hétfőre bejelentkeztem a dokihoz egy telefonos konzultáció után mondta, hogy menjek.
2020. szept. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!