Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges hogy eltört a karom?

Lehetséges hogy eltört a karom?

Figyelt kérdés

Kemény műanyagnak a szélébe ütöttem a kezem, és már egy ideje fáj. Nics piros folt és duzzanatot se vettem rajta észre. Mozgatni tudom, és működik rendesen, viszont van egy enyhébb fájdalom ami nem múlott még el. Ha megnyomkodom akkor utána fájni kezd. Ütés után nemsokkal nem erős "fájdalmat" éreztem a hüvelykujjamban, ami most is érződött.

Orvoshoz nem akarok elmenni, mert lehet nem komoly.



2020. szept. 12. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyitől nem törik el - szerintem -, talán "csak" izmok zúzódtak. majd elmúlik és szerintem ne nyomkodd
2020. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor eltört meg sem tudtam mozdítani a kezem és iszonyatosan fájt, másnapra jól bedagadt és tele lettem bevérzésekkel.
2020. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak zúzódás lehet, borogasd be, vagy kend be valamilyen hűsítő reuma krémmel és ma pihentesd.
2020. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nemhiszem hogy ellene törve. Fájni fáj ha hozzányúlok, de nem a legkisebb érintésre. Egyszer eltört a csuklóm ugyanezen a kezemen, akkor fájt, utána már csak egy picit ha használtam, harmadik napon elmentünk a kórházba vele mert nem múlott el a fájás. Gipszbe sem éreztem fájdalmat szerencsére. Nekem ilyen törésem volt szóva gondoltam arra is hogy most is elrörött.
2020. szept. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!