Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy mégis eltört...

Lehetséges, hogy mégis eltört a csuklóm?

Figyelt kérdés

2 hete fenékre estem, és a tenyeremet tettem ki esésnél, ami után a csuklóm nagyon fájt, és használhatatlan volt, de nem lilult, nem dagadt egyáltalán. Elmentem megröngeneztetni, de semmit nem láttak, nem tört el elvileg, "csak" zúzódás, rándulás.

Pár nap után javult, tudom előre-hátra mozgatni, szét tudom tárni az ujjaim, ökölbe is tudom szorítani a kezem de ha erőt kell kifejteni vele, esetleg csavaró mozdulatokat tenni, az nagyon fáj, és támaszkodni sem tudok rá, teljesen esélytelen. Az utóbbi néhány napban nem javul már, hanem kifejezetten érzékeny egy ponton, és a fájdalom jellege is kicsit megváltozott, teljesen egy pontra lokalizálódott. Reggel a legrosszabb, mert folyamatosan el is fekszem, könyöktől ujjvégig zsibbadt karral kelek folyton. A funkciója nem romlott, nem lett merevebb, vagy használhatatlanabb.

Olvastam sajkacsont törésről, és hát rémes dolgokat olvastam, jól meg is ijedtem, és kifejezetten írják, hogy friss törés nem szokott látszani a röntgenen. Ez azért elég para. Viszont, nyomásra a sajkacsont vetülete, ahol elvileg fájni szokott az ilyen törés, nekem nem érzékeny.

Szerintetek legyek türelmes, vagy menjek vissza? Azért kérdezek itt, mert hátha van valakinek tapasztalata, vagy ért hozzá, mert a vírushelyzet + munka miatt nem szívesen megyek vissza, csak ha nagyon muszáj.



2020. szept. 21. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rövid időn belül nem lesz jobb menj vissza a biztonság kedvéért.
2020. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megérezhette, hogy dokival van fenyegetve, mert mára rohamosan javult. :D
2020. szept. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!