Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van visszatérő derékfájd...

Miért van visszatérő derékfájdalmam hirtelen emeléstől?

Figyelt kérdés

Egy 3 éve történt, hogy túl nehezet próbáltam emelni (okos módon még tovább is vittem a fájdalom ellenére a súlyt). Biztos, hogy nem megfelelő tartásban emeltem. Azóta kb 1-2-3 havonta visszatér a fájdalom, amit a derekam (gerincemtől inkább balra) érzek.

Voltam orvosnál, megállapították, hogy valami az egyik csigolyámmal (vagy azzal kapcsolatban lévő szervvel) történt, ezért ajánlott hátra edzeni.

Akivel esetleg hasonló történt, ismeri a betegséget, vagy ötlete van, tudna segíteni abban, hogy mi segíthetne még, mikor hirtelen jön a fájdalom? Ha valaki úgy érzi, pontosan ráismert, ki tudná egészíteni? Illetve ez maradandó dolog? Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!


2020. nov. 2. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
figyu, vagy gyógytornász tud segíteni, vagy menj el gerincjógázni. esetleg úszni. szép apránként majd megoldódik..de ne akkor kezdjed el, amikor fáj, hanem mondjuk holnaptól.
2020. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!