Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit lehet tenni derékfájdalom...

Marci1992 kérdése:

Mit lehet tenni derékfájdalom ellen?

Figyelt kérdés
Tudom elég népszerű kérdés meg minden... De 20 éves vagyok és már több mint egy éve fáj a hátam! Rengeteg orvosnál voltam. Lumbvágómnál állapítottak meg egy porckorong kitolódást ami okozhatja a panaszt! Viszont egy gyogyszeres kezelés se használt...se gyógytorna (tényleg csináltam és több helyre is jártam.csak enyhitett a panaszon).Voltam mindenféle manuálterápián meg fizikon is.Még vizitornán is voltam! Már a végén egy denevér padot is beszereztem. És már másfél éve tart az egész és mind ezek csak enyhitettek néha. Esetleg valami megoldást tud még valaki vagy csak a műtét tehet pontot az i-re most már?

2017. márc. 7. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom a sport, edzés kilőve nálad
2017. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem! Edzek is és futni is tudok... csak van egy alapfájdalmam ami nem múlik hiába tornáztam meg pihentettem .Alapból sportos életmodot éltem ezért is zavar az egész....mert azért korlátoz és néha elegem is van ,mert csomószor ingerlékenyebb leszek ettől az alapfájdalomtól amit érzek. Szoval csinálgatom vele az életem mert igy már hozzá szoktam hogy fáj ,csak néha zavar
2017. márc. 8. 18:11
 3/4 The Devil Herself válasza:
Próbáld ki a MOTTO tapaszt. Ez egy gyógyszermentes tapasz, legfőképp reumás fájdalmakra találták ki, de izomhúzódásokra, idegbecsípődésekre is nagyszerűen használható, hatékony fájdalomcsillapító hatású. Azt nem tudom, hogy a lumbagon mennyire tud segíteni, de egy próbát megér.
2017. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy egy tapasz megoldaná :D de azért majd kipróbálom
2017. márc. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!