Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Edzeni járók! Iszonyatos...

Edzeni járók! Iszonyatos derékfájdalom edzéstől! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A mai napon lábedzést végeztem,bemelegítés után a 45 fokos lábtolóval kezdtem. Először súly nélkül,majd fokozatosan növelve a súlyt elértem a 4.körre a 75 kilót. Semmi probléma nem volt. Sima lábtolóval folytattam,25,majd 50 kiló egy lábbal. 4 kör,12es ismétlés. Az utolsó körnél a jobb lábnál éreztem hogy borzalmasan belenyilal a derekamba a fájdalom. Majd alig tudtam felkelni. Menni nagyon nehezemre esett,abba is hagytam az edzést. Azóta borzasztóan nehezen megyek,az egyik személyi edző szerint a 45fokosba megsérült a csigolyám. Jobbra húz a fájdalom,szóval féloldalasan,görnyedten közlekedek. Kérlek segítseget ha valaki tudja mit kell tenni! Borzasztóan fáj!

Előre is köszi! 19/L



2017. nov. 10. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kinyomódott a porc és nyomja az ideget, mert gyenge a hátizmod. Hason fekve lábemelést toljad, hogy legyenek izmok a derekadnál. Egyelőre pihenj.
2017. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csontkovács, hillvital mesterbalzsam
2017. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!