Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábujjba belemegy valami, mi...

Lábujjba belemegy valami, mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy egyik nap beleállt valami, sőt igazából 2 hete kb, szúrt, kivettem, legalábbis azt hittem, de valoszinüleg beletört, vagy egy hajszál volt, vagy valami olyasmi mint ami a fogkefe sörétje, nem tudom pontosan. Utána bármikor mikor ráálltam olyan fokbn, éreztem hogy fáj, majd beáztattam a lábam, és elmúlt, viszont kb most héttel később, néha elöjött hogy fáj a lábujjam, de csak néha egy kis időre érzékeny lesz, aztán elmúlik és olyankor meg ha nyomogatom bárhogy se fáj, szóval valami ötlet? hogy valószinüleg nem jött ki az áztatástól? vagy más probléma? vagy mi történhetett vele, tudom elég fura kérdés :D

2020. nov. 7. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura kérdés ne aggódj. Lehet, hogy egy darabka benn maradt a bőrben, általában a szervezet úgy szabadul meg tőle, hogy gyulladásba jön és a bemeneti lyukon át kitolja. Ha ez nincs meg, akkor vagy létre kell hozni egyet, vagy szerencsés esetben egyre közelebb kerül a felszínhez, majd kikopik a bőrrel.
2020. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!