Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan állitsam el a vérzést...

Hogyan állitsam el a vérzést amikor vagdosom magam?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ne vagdosd magad. Persze könnyű mondani. Először is meg kéne találni az okát hogy miért csinálod.


Ha gondolod írhatsz privátban, szeretnék segíteni. Sokszor a vagdosás egy néma segítség kérés.

Talán csak kell valaki aki meghallgat.

2020. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szórd be sóval.
2020. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell elállítani a vérzést. Fogd fel a vért egy tálba, dobj hozzá vöröshagymát meg tojást, süsd kb 20 percig kevés olajon és kész a vacsi.
2020. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 K.Péter 76 válasza:
32%
A gyógyszertárban lehet kapni vérzés csillapító sprayt.Ráfújsz,és annyi.
2020. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Timsó. A képletét sajnos nem tudom..
2020. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Attól milyen vérzés, hajszálér, véna, artéria.

1 sima kötszert, zsebkendőt rányomsz és pár perc alatt eláll a vérzés.

2 és 3 nyomókötés, érszorító.

2020. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xAttilax válasza:
100%
Nem tudom te miért csinálod ,de amikor én csináltam a falcolást,az mindig nagyon éles lehetőleg pengével csináltam. Leírni nem mit élveztem benne ,de jó volt sokszor segített ,de másnap,és most meg nem tudom ,hogy takargassam a nyomait mindenki kérdezi miért csináltad stb.meg se próbálom elmondani mert csak mi tudjuk miért jó érzés. Én le tudtam róla szokni amíg neked ez nem megy arra figyelj ,hogy lehetőleg új borotva pengét használj mert az steril és jó éles ne vágj mélyre a felületi vágás ugyan azt az érzést adja viszont gyorsabban gyógyul és késöbb a nyoma is eltűnik. Ha szeretnél beszélni olyannal aki benne volt nem pedig pszihomokussal aki csak tudni véli ,vagy akár tudja is miért teszed akkor se fog megérteni.Szóval keress bátran,hisz valahol ismerjük egymást.
2020. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xAttilax válasza:
74%
Igen a só jó ötlet talán jobb lenne amit borotválkozás esetén szoktak használni az is só ,de jobb. Azért jó a só mert a vérzést elállítja plussz csíp (dupla élvezet),de a sima konyhai só szétromboló azért kéne az orvosi amit írtam.
2020. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Kedves anonim! Ne tedd!!! Sajnos van benne tapasztalatom. Nekem a kislányom 8-kos kora óta vagdosta magát sniccerrel. Igen ennek oka van és csak akkor fogod abba hagyni ha megszűnik az oka. A lányom az anyja miatt tette. Nem ragozom. (elváltam) Soha nem tudom magamnak megbocsájtani, hogy ennek ellenére, nem tudtam megmenteni a lányom. 28 éves korában 2019 jan. 8-án meghalt. Ugye nem akarsz erre a sorsra jutni. Nagyon szívesen beszélgetek veled ha akarod és kész vagy rá. fogjunkosszekukacgmailpontcom Örülnék ha elfogadnád a segítséget. Hidd el megéri és nam a vagdosás a kiút. Egyedül viszont nagyon nehéz. De nem szabad feladni.Ha kórházba kerülsz csak megbélyegeznek és nem azt kapod, hogy ez egy betegség hanem öngyilkos hajlamod van. Ugyan is az orvosnak jogilag öngyilkosságként kell meghatározni. Pedig tudom jól nem akarsz meghalni. Keres meg. Tudom ez is egy nagy lépés de meg kell tenned az első lépést, hogy tovább juss.
2020. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!