Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki felvagja a kezét,...

Ha valaki felvagja a kezét, és utana mentőt hív magára, minden esetben beviszik?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy videót, amiben azt mesélte a lány, hogy régen ezt csinalta. Felvagta a kezét, aztán megijedt és hívta a mentőket. De ezt többször is megcsinálta. És nem értem, hogy ilyen esetben mindig küldenek mentőt? Vagy csak bizonyos esetekben? Mármint nem hiszem hogy akkor is ki kéne mennie a mentőnek amikor csak a bőrt vágja át valaki, és a vértől ijed meg.

Kérlek ne hulyezzetek le, ezen gondolkoztam reggel óta :(



2021. jan. 11. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted a mentők honnan a fenéből tudják, hogy csak a bőrt vágta-e el, vagy az artériákat is?
2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is beviszik, ha nem igényel sebészeti ellátást, csak akkor a pszichiátriára.
2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2es jól mondja.
2021. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Beviszik, de jol osszeverik, mivel lehet egy haldoklotol vette el az eselyt a szorakozasaval..
2021. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyes

El tudja mondani valaki 🙄

2021. jan. 11. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Valaki felvágja a bőrt a kézén és mentőt hív? 😂 Ha el esik a járdán és lehorzsolja a térdét akkor is kihívja a mentőt?
2021. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaaj, nem erre gondolok xd
2021. jan. 11. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp beviszik, mert ez veszélyeztető magatartás. Nem lehet megítélni előre, hogy tesz-e még kárt magában (aznap...), vagy másokban. Más kérdés, hogy kirúgdossák a kórházból később őket (vagy bent tartják, pszichiátrián).
2021. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!