Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Most keltem, nem bírok felálln...

Most keltem, nem bírok felállni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 perce keltem és szerintem elaludtam a nyakamat. Annyira fáj, hogy nem tudom csak az egyik irányba tartani. Az egész vállam húz, ha próbálom mozgatni és annyira fáj, hogy felállni sem tudok.

Mit tegyek?



2021. márc. 2. 04:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Szia remélem azóta elmúlt már, de igen gyakran előfordul az emberrel hogy elalussza a nyakát ezzel semmi gond nincs általában 1-2 nap és elmúlik. Lehet kenegetni valami kis kenőccsel, vagy ha van otthon "izomlazító" is szokott segíteni nekem esetleg ha nagyon fáj valami fájdalomcsillapító, de ha nem vészes nem érdemes gyógyszereket beszedni, hisz magától is elmúlik pár napon belül. Nem kell megijedni tőle:)
2021. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Jobban vagy?
2021. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!