Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaízület probélma?

Bokaízület probélma?

Figyelt kérdés
Sziasztok focizom és régebben volt 1 komoly sérülésem amit orvos nem látott nagyon csúnyán letaposták a bokám 1 hétig rá se bírtam állni rendesen utána már rábírtam de folyamatosan dagadt hosszabb távokat csak nagy fájdalommal tudtam legyalogolni.Meccsre edzés még ilyenkor is jártam mert nem akartam kikerülni a kezdőből szóval nem pihentettem egyáltalán hétvégén meccs volt mindig max vasárnap pihentettem.Akkor javult is egy kicsit de utána jött ugye a Hétfő suli ilyenek megint bedagadt.Ez így ment 3 hónapig utána lassan helyrejött de ha megtörik a bokán például félrelépek vagy hosszabb távot gyaloglok vagy segítek itthon felásni a kertet és terhelve van vagy valamennyire úgymond "megtörik"a bokám akkor kicsit bepukkan nem víz van rajta csak bedurran úgymond.Szerintetek ez lehet a régi sérülésem eredménye hogy ennyire elhanyagoltam?Háziorvosomat felhívtam vele azt mondta simán benne van a pakliban.Csak azért írok ide hátha valakinek volt valami hasonló mert parázok kicsit.

2021. márc. 2. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
annyit látok hogy orvos nem látta, akkor nézesd meg vele xD
2021. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!