Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes lenne ezzel orvoshoz...

Érdemes lenne ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az udvarunkon a kerítés egy beton oszlopát emeltük ki, a rajta átdugott rúd segítségével. Aztán a sok emelés után hirtelen beszúrt a hátam és már napok óta fáj. Alapesetben semmit nem érzek de ha lehajlok vagy valamit magasabbra emelek és súlya van akkor fáj. A hátam felső részén érzem a csigolyák környékén.

2021. márc. 31. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki kéne deríteni, hogy pontosan mi történt a hátaddal. Lehet, hogy kezelni nem tudják, de legalább tudni fogod, hogy milyen sérüléssel kell együtt élned, mire kell vigyáznod.
2021. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok szóval még korai lenne egy ilyen komoly sérülés, ráadásul olyan pályára készülök ahol ilyen sérülése nem lehet az embernek. Mekkora az esély rá hogy semmi komoly?
2021. márc. 31. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy hány éves vagy, mindegy mire készülsz, valamit most elbactál magadban.

Első körben beszélj a háziorvosoddal, ő majd tovább küld.

2021. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mennyire lehet súlyos, lehet az is, hogy nem szenvedtél semmi maradandót. De ha kezelést igényel, akkor annál jobbak az esélyeid, minél hamarabb mész orvoshoz. Persze nem perceken múlik valószínűleg, nem kell most az ügyeletre rohannod, csak ne halaszd évekig, mondván hogy egyelőre nincs tünet.
2021. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy kedves ismerősöm jártas a témában, és azt javasolta hogy pihentessem kenjem valami sportkrémmel. Ha nem javul pár napon belül akkor menjek orvoshoz. Gondoltam leírom hátha jól jön valakinek.
2021. ápr. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!