Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi okozhatja ezt a kattogást?...

Mi okozhatja ezt a kattogást? Érdemes vele orvoshoz fordulni (nem szívesen terhelném feleslegesen az egészségügyet ilyesmivel)?

Figyelt kérdés
2 hete beütöttem a lábam az ágyba. A három kisebb ujjam közül a gyűrűs szenvedte meg leginkább ezt a "találkozót". Kissé be is lilult. Másnap nehezen közlekedtem, de utána lévő napokon már ment a járkálás. 1 hete viszont elkezdett kattogni az a terület. Ha lábbeli nélkül vagyok, akkor a legtöbbször kattogó hangot ad.

2020. szept. 3. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem, ha orvoshoz fordulnál sem történne semmi. Szerintem csak valami porcokkal kapcsolatos dolog lehet, majd hogyha hónapok múlva is fáj akkor lehet baj, de akkor sem biztos. Nekem évek óta ropog, kattog a hátam, de semmi baja nincsen, állítólag.
2020. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El van még színezõdve? Mert akkor lehet eltörött.
2020. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs elszíneződve már. Ha erősebben megnyomom, akkor még fáj egy kicsit.
2020. szept. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!