Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van okom aggódni?

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Az egyik anyajegyem mellett az arcomon lett egy mély mitesszer. Azt kell tudni rólam hogy ilyenkor örökké neki állok mindennel hogy kinyomjam. Próbáltam lefertőtlenített szemöldök csipesszel is és rendszerint a mitesszer helyén nagy seb lesz. Most a mitesszer majdnem az anyajegyem van és ugyanezt csináltam, nyomkodtam egy csomót és szerintem a bőr is le jött. Most vettem észre hogy a halvány barna anyajegyemből fekete(legalábbis szürkés lett) és vérzik. Mit tegyek? Van okom aggódni? Bőrgyógyászhoz nem tudok eljutni. Kérlek segítsetek

2021. ápr. 22. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attól fekete, hogy megalvadt a vér, mivel kissé felsertetted.

Hagyd nyugalomban, hagy gyogyulgasson, ha nem gyogyul megfelelően, fura lesz, na akkor kell bőrgyógyásszal beszélni, egyelőre ne aggódjal feleslegesen.

2021. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!